Cykl bezpłatnych wykładów – pozycjonowanie i optymalizacja serwisów internetowych

Pozycjonowanie i optymalizacja serwisów internetowychDzięki naszym wykładom masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się czym tak naprawdę jest pozycjonowanie stron www i w jaki sposób je tworzyć, aby były przyjazne dla wyszukiwarek, a także zapoznać się z technikami, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy.

Zastanawiasz się jaki jest przepis na sukces marketingowy serwisu internetowego? Skorzystaj z naszej propozycji!

 

Bezpłatne wykłady

[AKTUALIZACJA 10-05-2013]:
Już w maju i czerwcu (23.05, 06.06, 13.06) na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbędzie się kolejny cykl bezpłatnych wykładów.

W dniach 12 i 19 marca oraz 9 kwietnia na Politechnice Lubelskiej odbędzie się pierwszy z cyklu bezpłatnych wykładów dla studentów i absolwentów lubelskich uczelni, podczas których będziesz miał okazję poznać i pogłębić wiedzę z zakresu pozycjonowania oraz tworzenia i optymalizacji stron www. Szkolenia prowadzone będą przez wybitnych specjalistów pracujących dla nas.

Przepis na sukces

Nie zwlekaj! Możesz osiągnąć sukces w Lublinie w branży IT. Twoja kariera jest tylko w Twoich rękach. Nie wierzysz? Skorzystaj z niepowtarzalnej szansy. Być może to jedyna okazja na poznanie tajników skutecznego tworzenia i promocji stron www w wyszukiwarkach a być może pierwszy krok w karierze zawodowej w nowatorskiej i rozwojowej dziedzinie.

Przyjdź na cykl bezpłatnych wykładów prowadzonych przez ekspertów branży SEO i zapoznaj się nie tylko z tajnikami marketingu internetowego, ale również z możliwościami rozwoju zawodowego w ramach struktur naszej firmy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji na stronie: www.wyklady-performance.pl

Skomentuj artykuł:

Komentarze

 1. Marcin MT4 pisze:

  Szkoda że Lublin tak daleko, ale jak będzie coś na Śląsku, to będę musiał sobie czas zapisać w kalendarzu.

 2. foodstylist pisze:

  podzielam rozgoryczenie Marcina, czekamy inicjatywę w Wlkp,

 3. Hm, z tego wpisu i strony docelowej promującej wykłady wnioskuję, że będą skierowane dla zupełnie początkujących. Mam rację? Straszne ogólniki napisaliście, w sumie trochę za dużo pustosłowia. Same hasła o sukcesie w Internecie. Moglibyście zrobić listing zagadnień przy temacie optymalizacji i zdobywania linków. A w bloku o BHS będzie mowa tylko o tym, czym jest, czy także o tym, jak się w praktyce odbywa?

 4. f3jk pisze:

  Uczestniczyć nie będę mógł, ale interesuje mnie inna rzecz, czy chcecie rozwinąć te podstawy i zrobić drugi cykl bardziej zaawansowany?

 5. Wojtek pisze:

  @Paweł – człek od tabletów:
  Wykłady skierowane są głównie do studentów PL, trudno jest na tą chwilę stwierdzić czy będziemy mieli do czynienia ze specjalistami czy początkującymi osobami. Oczywiście każdy spoza uczelni jest mile widziany ;)

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...